Prodejna: ul. U Cukrovaru 13, OPAVA-Kateřinky, Tel.: 728 644 712 

   OTEVŘENO:  Po - Pá: 8.00 - 16.30  /  So: 8.00 - 12.00

Zlatovar Express SERVIS:

Lihoviny, vína, sekty a piva v Keg sudech lze VRÁTIT neotevřené a nepoškozené (poškozená nesmí být ani ochranná známka na lihovinách) po předložení účtenky do 10 kalendářních dnů ode dne prodeje zboží v maloobchodní prodejně Zlatovar Express.

Platí pouze pro osoby starší 18-ti let. Vztahuje se pouze na lihoviny, sekty, vína a piva v Keg sudech všech značek.

Novinka

Ceny veškerého sortimentu včetně desítek akčních položek nyní naleznete v našem novém ceníkovém katalogu

Katalog s cenami

V prodejně přijímáme platební karty. Visa, Visa electron, Mastercard, Mastercard electronic .. 

Ostatní piva - Speciály

249
při zakoupení jakéhokoliv balení ostatního sudového piva = půjčovné výčepka za 249 Kč

Ceny ostatních sudových jsou uvedeny v aktuálním CENÍKU v sekci Akce & Ceníky

 Ceny ostatních sudových jsou uvedeny v aktuálním CENÍKU v sekci Akce & Ceníky

Speciální vícestupňová pivaTmavá a polotmavá pivaPiva s vysokým obsahem pivovarských kvasinekNetradiční piva na českém trhu

 

Speciální vícestupňová piva

Patří mezi pivní speciality pro pivní znalce a gurmány, kteří dovedou ocenit jejich plnost, výraznou chuť a silný říz. Chutí ale osloví i méně protřelé fanoušky piva. Ti pak vícestupňové speciály často zařadí mezi nápoje s opravdovým charakterem.

Kvasar

Kvasar

  
  
  
  
  

  Více informací

Kvasar (Pivovar Černá Hora)

Speciál Kvasar se vyznačuje dobrou pěnivostí, zlatožlutou až zlatohnědou barvou, dobrým řízem a plnosti, tedy vlastnostmi, které odpovídají charakteru českých středně prokvašených piv a které podněcují k dalšímu napití. V jeho chuti se snoubí hladká vyrovnaná hořkost s jemnou, mírně nasládlou medovou příchutí.

Prácheňská Perla

Prácheňská Perla

  
  
  
  
  

  Více informací

Prácheňská Perla (Pivovar Platan Protivín)

Pivo Prácheňská Perla představuje opravdovou perlu mezi světlými speciály zrozenou v historickém kraji Prácheňsko. Je typické jemnou aromatickou hořkostí, bohatou pěnou, zlatavou barvou a silným řízem, které zaručují výjimečný chuťový zážitek.

Rychtář Speciál

Rychtář Speciál

  
  
  
  
  

  Více informací

Rychtář Speciál (Pivovar Rychtář Hlinsko)

Rychtář Speciál je lahodné jemně hořké pivo, které vyniká vysokou plností, silným řízem a bohatou pěnivostí.

Sklepní

Sklepní

  
  
  
  
  

  Více informací

Sklepní (Pivovar Černá Hora)

Moravské sklepní se před stáčením nefiltruje, a tak nepřichází o kvasinky, které dodávají tomuto pivu nezaměnitelný vzhled, mírně kvasničnou chuť a vůni. Jedná se o pivo zlatožluté až zlatohnědé barvy s harmonickou chmelovou hořkostí a velmi dobrou pěnivostí. Dobrý říz a plnost vybízejí k dalšímu napití.

Telčský Zachariáš

Telčský Zachariáš

  
  
  
  
  

  Více informací

Telčský Zachariáš (Pivovar Ježek Jihlava)

Speciál Telčský Zachariáš nese jméno po českém šlechtici a humanistovi Zachariáši z Hradce, který se zasloužil o velký rozmach hospodářství v Telči a okolí a také o dnešní architektonickou podobu města. Vaří se podle původních receptur již zaniklého pivovaru v Telči. Je typické plnou chutí, výraznou hořkostí a medovou barvou.

Comenius

Comenius

  
  
  
  
  

  Více informací

Comenius (Pivovar Uherský Brod)

Speciál Comenius byl pojmenován po otci Jana Ámose Komenského Martinovi, který byl do roku 1604 členem cechu pivovarníků v Uherském Brodě. Jde o silné pivo s výraznou hořkostí a plností s nádechem medu a karamelu.

Jihlavský Grand

Jihlavský Grand

  
  
  
  
  

  Více informací

Jihlavský Grand (Pivovar Jihlava)

Jihlavští sládci nazvali tento speciál podle piva, které se vařilo v Jihlavě v době největší slávy dolování stříbra. Vyznačuje se nádhernou barvou červeného zlata, mimořádně vyváženou plností i hořkostí a vysokým obsahem alkoholu. Hodí se pro všechny chvíle, kdy v klidu a pohodě vychutnáte jeho mimořádné vlastnosti.

 

Tmavá a polotmavá piva

Tmavá piva si najdou své příznivce u mužů stejně jako u žen. Právě ty jim často dávají přednost před klasickými světlými pivy. Vyznačují se plnou, vyváženou chutí s karamelovým nebo medovým podtónem. Když si necháte černé pivo natočit do jedné sklenice se světlým, můžete si vychutnat klasický osvěžující “řezák”. Tmavá piva najdou své uplatnění také v gastronomii při přípravě masových specialit.

Černá Hora Granát

Černá Hora Granát

  
  
  
  
  

  Více informací

Černá Hora Granát (Pivovar Černá Hora)

Jak již označení tohoto piva napovídá, je typické tmavou granátovou až rudohnědou barvou. Použití bavorského, karamelového a barvícího sladu dle prastarých receptur dává tomuto pivu nezaměnitelnou karamelovou chuť a výrazně ovlivňuje charakter hořkosti. Vyniká hlavně vysokou plností, vyšší sladkostí, dobrou pěnivostí a řízem.

Démon

Démon

  
  
  
  
  

  Více informací

Démon (Pivovar Vysoký Chlumec)

Pivní speciál Démon byl připraven podle starých klášterních receptur mnichovské oblasti a navazuje tak na tradici sahající až do roku 1420. Je charakteristický bohatým a vyváženým profilem chutí. Má příjemnou sladovou vůni a mírně nasládlou medovou chuť s jemnou hořkostí.

Kern

Kern

  
  
  
  
  

  Více informací

Kern (Pivovar Černá Hora)

V polotmavém pivu Kern se snoubí klasická hořkost světlého piva se slabší karamelovou chutí piva tmavého. Této vlastnosti není dosahováno mícháním již hotových piv, ale díky použití různých typů sladu při varném procesu. Kern má narudlou až granátovou barvu a příjemnou chmelovou, mírně karamelovou vůni.

Protivínský Granát

Protivínský Granát

  
  
  
  
  

  Více informací

Protivínský Granát (Pivovar Platan Protivín)

Název tohoto protivínského ležáku je odvozen od jeho sytě granátové barvy. Jedná se o jemně hořké pivo s výborným řízem a bohatou pěnou. Spektrum chutí od karamelové přes několik sladových až po výraznou hořkost poskytují bohatý a harmonický profil chutí, které ocení každý gurmán.

 

Piva s vysokým obsahem pivovarských kvasinek

Lehký zákal, způsobený přítomností vitálních pivovarských kvasinek, je typickým znakem pro tento druh piva. Pivovarské kvasinky jsou významným zdrojem vitamínů B, které jsou důležité pro zachování chuti k jídlu, zlepšení trávení, vstřebávání a vylučování potravy a jako prevence nespavosti, nervozity a pocitů únavy. Ideální volba pro všechny, kteří preferují tradiční přírodní produkty.

Klášter kvasnicový

Klášter kvasnicový

  
  
  
  
  

  Více informací

Klášter kvasnicový (Pivovar Klášter Hradiště nad Jizerou)

Kvasnicový Klášter je nepasterizované pivo s obsahem vitálních pivovarských kvasnic, které dávají vzniknout vynikajícímu „živému“ pivu s čerstvou osvěžující chutí, vysokým řízem a vynikající pěnivostí. Přítomnost kvasnic je znát na první pohled podle typického zákalu piva ve sklenici.

Rychtář Natur

Rychtář Natur

  
  
  
  
  

  Více informací

Rychtář Natur (Pivovar Rychtář Hlinsko)

Rychtář Natur se vyznačuje lehkým zákalem způsobeným pivovarskými kvasinkami, příjemnou hořkostí, vysokým řízem a výbornou pěnivostí.

Ježek kvasnicový

Ježek kvasnicový

  
  
  
  
  

  Více informací

Ježek kvasnicový (Pivovar Jihlava)

Kvasnicový Ježek je živé pivo s vysokým obsahem pivovarských kvasnic, které chutná jako v dobách, kdy bylo dobré pivo nikoli výsadou, ale stavovskou ctí. Má vyváženou svěží chuť a kvalitní říz.

 

Netradiční piva na českém trhu

Nabídka v hostincích a restauracích už dávno není jen o tradičním světlém nebo černém ležáku. Pivní znalec ocení i tradiční, u nás téměř zapomenuté, pivní speciality jako jsou ALE, pšeničná piva a další, ve světě populární, pivní styly. Tato piva jsou vyhledávána pro svůj specifický chuťový profil, barvu nebo další unikátní vlastnosti. Netradiční příchutě pak preferují zejména mladší konzumenti.

Borůvka

Borůvka

  
  
  
  
  

  Více informací

Borůvka (Pivovar Černá Hora)

Toto pivo je charakteristické svojí vyrovnanou plností a jemnou borůvkovou příchutí, která je vyvážena tak, aby podkreslovala tradiční chuťové vlastnosti piva. K jeho výrobě se používají pouze kvalitní moravské suroviny.

Čertovský speciál

Čertovský speciál

  
  
  
  
  

  Více informací

Čertovský speciál (Pivovar Jihlava)

Čertovský speciál je charakteristický temně červenou barvou. Má bohatou, jemně narůžovělou pěnu a vyváženou hořkost a plnost. Vaří se jednou do roka k příležitosti sv. Mikuláše.

Kounic

Kounic

  
  
  
  
  

  Více informací

Kounic (Pivovar Uherský Brod)

Pivo Kounic získalo svůj název podle šlechtického rodu Kouniců, který v minulosti vlastnil původní pivovar v Uherském Brodě. Vyrábí se z ječného sladu vídeňského typu, který mu dodává jantarově měděnou barvu a nasládlou, sametově hebkou chuť s oříškovými podtóny a s příjemným kořeněným dozníváním.

Merlin Strong

Merlin Strong

  
  
  
  
  

  Více informací

Merlin Strong (Pivovar Platan Protivín)

Merlin Strong je 14% speciální tmavé pivo s obsahem alkoholu 5,3 %. Tento extra černý speciál je charakteristický sametovou, krémově hnědou pěnou a výraznou hořkostí, připomínající tradiční irská piva. Vaří se jednou do roka k příležitosti svátku patrona Irska - ke dni Patrika.

Velen

Velen

  
  
  
  
  

  Více informací

Velen (Pivovar Černá Hora)

Pivo Velen se vyrábí pomocí speciálních kvasinek svrchního kvašení, nejméně jedna polovina sladu je připravena z pšenice. Výsledkem je neprůhledné pivo světlé až slámové barvy, které voní po kvasnicích, ovoci a koření. Má bohatou pěnu, silný říz a nasládlou ovocnou příchuť.

 

 Ceny ostatních sudových jsou uvedeny v aktuálním CENÍKU v sekci Akce & Ceníky

Sud: 1 000 Kč
Přepravka: 100 Kč
Láhev: 3 Kč

Ceny ostatních sudových jsou uvedeny v aktuálním CENÍKU v sekci Akce & Ceníky